Malířské práce

Malířské práce provádíme v cenách od 25 Kč/m2. Cena zahrnuje práci, materiál i dopravu.

Orientační ceny malby panelových bytů v provedení na bílo
Typ bytu Celková cena
2pokojový 5000 Kč
3pokojový 6000 Kč
4pokojový 7000 Kč

K celkové ceně je v případě nutnosti třeba započítat sádrování, izolování proteklin či nikotinu (v místnostech, kde se silně kouřilo). Tyto položky mohou při jejich potřebě zvednout výslednou cenu služby.

Práce provádíme po telefonické domluvě se zákazníkem. Stačí zavolat na telefon 608 722 394, kde spolu dohodneme všechny náležitosti, jako předběžný odhad ceny, termínu, nebo možných komplikací a víceprací. Je vhodné zavolat s předstihnem, abyste si mohli vybrat termín, který vám vyhovuje nejvíce.

Rádi Vám pomůžeme s odsunem nábytku, ale cennější či křehké předměty jako sklo nebo starožitnosti je vhodné si předem sklidit svépomocí. Zakrytí veškerého nábytku a koberců provedeme sami. Po našem malování se nemusíte obávat žádného nepořádku.

Doba provedení malby bytů činí 1 den. Ráno začneme dle dohody (většinou v 8:00). Pokud nás v bytě necháte pracovat samostatně, zavoláme Vám dle dohody například půl hodiny před dokončením, abyste měli dostatek času přijít a vymalovaný byt si po kontrole převzít. Nepožadujeme zálohu předem, cenu za výmalbu zaplatíte až si vymalovaný byt zkontrolujete. Předběžnou cenu Vám samozřejmě sdělíme předem.

Pokud chcete provést malbu v barevných odstínech, máte na výběr ze dvou možností:

  1. Světlé barevné odstíny lze namíchat na místě dle předloženého vzorníku. Tento způsob je nejčastější a cenu malby zvedne jen o pár stokorun. Nevýhodou je nemožnost namíchání přesně zvoleného odstínu do budoucna.

  2. V případě, že zvolíte druhou variantu, bude barva namíchána strojově v míchacím centru přesně dle zvoleného odstínu. Tento odstín je možné do budoucna vždy domíchat (i v malém množství), například pro drobné opravy či dovymalování jiných stěn v interiéru. Tato varianta ale náklady prodraží více, záleží na velikosti malované plochy. Touto variantou lze také míchat tmavší odstíny.

© 2010-2019 Jurka Malířství,Tomáš Jurka