Často kladené dotazy

Musím si brát na malování dovolenou?
Nemusíte. V případě, že například kvůli zaměstnání odcházíte brzo ráno, vždy se vám přizpůsobíme.

Je třeba vystěhovat věci z malovaných místností?
Není. Stačí jen posunout vše na střed místnosti tak, aby byl od zdi vždy aspoň jeden metr volný. My Vaše věci následně zakryjeme folií, takže mu nehrozí žádná úhona. Pokud přesun nezvládnete vlastními silami, rádi to uděláme za Vás.

Jak jste na tom s pojištěním?
Za dvacetiletou praxi jsme nemuseli řešit žádnou pojistnou událost, ale pro všechny případy máme pojištění s krytím do 2 000 000 Kč.

Opravdu bude po malování čisto?
Malby se provádí válečkem. Okna, dveře, zásuvky atd. se obličují štětcem. Touto technikou, pokud se to umí, se dá vymalovat opravdu čistě a bez nepořádku. Při malování bytů nepoužíváme stříkací techniku.

Jak dlouho dopředu se mám objednat?
Čím dříve nám zavoláte, tím více termínů je k dispozici. Proto pokud potřebujete vymalovat v určitý den, nevyplatí se nechávat to na poslední chvíli.

Můžeme si dodat vlastní materiál?
To sice můžete, ale s největší pravděpodobností na tom neušetříte. Vzhledem k našemu velkému množství zakázek máme u dodavatelů značné slevy. I z tohoto důvodu jsme Vám schopni vymalovat levněji než jiné firmy.

Můžeme se spolehnout, že opravdu přijedete?
Ano, můžete. Vaše telefonická objednávka je závazně zanesena do plánovacího kalendáře a můžete se na nás spolehnout i v případě vzdáleného termínu.

© 2010-2019 Jurka Malířství,Tomáš Jurka